Gdy aura nie sprzyja

Szałas grillowy                                                   szałas

Na szczęście deszcz nie oznacza przymusu spędzania czasu wyłącznie we Dworze czy Zaścianku. Do dyspozycji naszych gości mamy kryty gontem szałas grillowy, zaprojektowany w stylu starej karczmy. Miejscem centralnym szałasu jest palenisko, dzięki czemu konstrukcja doskonale nadaje się na grillowanie czy pieczenie kiełbasek, również w deszczową pogodę.

Gry planszowe i karciane                                m

Kiedy pogoda nie zachęca do aktywności na świeżym powietrzu, a macie ochotę na integrację i wspólną zabawę z przyjaciółmi lub rodziną, proponujemy skorzystanie z atrakcji dostępnych w zaciszu Dworu. Tu czekają na Was gry planszowe, karty do gry oraz szachy. Gwarantujemy, że kiedy rozpoczniecie dobrą zabawę i zdobędziecie kolejne punkty w grze, trudno będzie wam zakończyć przyjacielską rywalizację.

 

Rzutki                                                              rzutki

Trafianie rzutkami do celu wyznaczonego na tarczy to świetna forma rozrywki zarówno dla młodszych, jak i starszych gości. Dzięki temu, zabawa w rzutki to doskonała forma na spędzenie czasu z rodziną, ale również świetny sposób na małą rywalizację w gronie przyjaciół.

 

Ruletka                                                             bj4

Dla tych, którzy chcieliby zakosztować odrobiny hazardu proponujemy grę w ruletkę albo Black Jacka. Dla chętnych, po wcześniejszym zamówieniu, możemy zamówić profesjonalnego krupiera.

 

 

Zajęcia fitness i tańca                                         fitness

W wyznaczone dni oraz na zamówienie organizujemy zajęcia fitness, a także jogę z instruktorami. Dzięki temu, stali bywalcy klubu fitness nie muszą rezygnować ze swoich ulubionych ćwiczeń z powodu wyjazdu. Kiedy pogoda na to pozwala, zajęcia mogę się również odbywać na świeżym powietrzu. W szczególności ćwiczenie jogi w otoczeniu przyrody i przy akompaniamencie ptaków, przynosi niezwykłą przyjemność i wprowadza harmonię do naszego organizmu.